WYKOŃCZENIE

Miło nam poinformować, że RZECZYPOSPOLITEJ 33 rozpoczęła współpracę w zakresie aranżacji i kompletnego wykończania wnętrz z firmą Decoroom, która dzięki funkcjonowaniu na rynku od wielu lat posiada duże doświadczenie w projektowaniu mieszkań. W szczególności specjalizuje się w kompleksowej aranżacji od przedstawienia projektu, przez prace budowlane, po dobór wyposażenia, akcesoriów i detali. Gwarancją jakości wykonywanych przez naszego Partnera usług jest stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów.

Decoroom proponuje przygotowane przez zespół architektów i dekoratorów wnętrz Decoroomspecjalne pakiety wykończeniowe, w których znajdziecie Państwo materiały wykończeniowe znanych producentów. Każdy pakiet to indywidualny projekt wnętrza oraz wybór materiałów i wykończenie pod klucz w określonym standardzie. Istnieje możliwość wyboru między czterema pakietami: Silver, Gold, Platinum i Individual.

Zapraszamy też na stronę www.decoroom.eu, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat  Decoroom, a także zobaczycie Państwo realizacje wykończonych mieszkań.

Klienci RZECZYPOSPOLITEJ 33 mogą skorzystać z oferty specjalnej jaką przygotował dla Państwa Decoroom.

 

KLIKNIJ, BY ZOBACZYĆ GALERIĘ PRZYKŁADOWYCH WIZUALIZACJI